Haven Oost Ommen

In Ommen realiseerden we in het plangebied Haven Oost 15 huur- en 16 koopwoningen, in opdracht van Le Clercq Projectontwikkeling. De huurwoningen realiseerden we voor Vechtdal Wonen.

Het ontwerp van de woningen is van architect Zaak van NN en is geïnspireerd op de industriële locatie en het verleden. Met een karakteristieke baksteenarchitectuur, industriële details en grote ramen die zorgen voor veel licht in huis. Bovendien zijn de woningen relatief laag, in verband met het zicht op de molen die in de buurt van het plangebied staat. Zo blijft deze een mooie en opvallende uitstraling houden.

De bouw van fase 1 (15 huurwoningen) is gestart in februari 2024.

Galerij

Waar staan we nu in het project?

In ontwikkeling In uitvoering In verkoop Gerealiseerd

Woningbouw

Binnen woningbouw werken we aan rij- en hoekwoningen, twee-onder-een-kap, vrijstaande huizen en appartementencomplexen. Dit doen we in opdracht van corporaties en projectontwikkelaars, maar ook vanuit onze eigen ontwikkeling. We bouwen energiezuinig, met duurzame materialen en slimme installaties. Voor seriematige bouw zetten we ons bouwconcept in, voor maatwerkprojecten gaan we vanaf de schets aan tafel.

Woningbouw