32 appartementen De Hoeve Apeldoorn

In de wijk Zuidbroek in Apeldoorn gaan we De Hoeve realiseren, 2 blokken met in totaal 32 appartementen. Het project is een gezamenlijke ontwikkeling met Le Clercq Projectontwikkeling.

De 3-kamerappartementen variĆ«ren in oppervlakte van 65 tot 82 m2 en hebben allen een eigen buitenruimte of balkon. De appartementen zijn aangesloten op het warmtenet en door het toepassen van hoogwaardig materiaalgebruik, zijn ze zeer duurzaam ontworpen.

De bouw gaat naar verwachting begin 2025 van start.

Galerij

Waar staan we nu in het project?

In ontwikkeling In uitvoering In verkoop Gerealiseerd

Woningbouw

Binnen woningbouw werken we aan rij- en hoekwoningen, twee-onder-een-kap, vrijstaande huizen en appartementencomplexen. Dit doen we in opdracht van corporaties en projectontwikkelaars, maar ook vanuit onze eigen ontwikkeling. We bouwen energiezuinig, met duurzame materialen en slimme installaties. Voor seriematige bouw zetten we ons bouwconcept in, voor maatwerkprojecten gaan we vanaf de schets aan tafel.

Woningbouw